Helpcentrum

Wat zijn reislijsten?

Reislijsten zijn compilaties van de beste (of slechtste) plaatsen, activiteiten en bezienswaardigheden die onze leden hebben gevonden tijdens hun reizen. Je kunt ze beschouwen als de persoonlijke aanbevelingen van onze leden voor wat je kunt doen op een perfecte dag of weekend in de plaats die je wilt bezoeken.

De eenvoudigste manier om reislijsten te vinden op onze site is door de naam van de plaats of een bedrijf in te voeren in het zoekvenster bovenaan onze startpagina en te klikken op Zoeken. Vervolgens klik je in het vak 'Refine Search' op 'Trip Lists'. Zo simpel is het!

Voor meer informatie over het maken en bewerken van Reislijsten, raadpleeg je onze instructies.
Denk eraan dat reislijsten pas worden gepubliceerd als ze ten minste drie items bevatten en als de inhoud voldoet aan onze richtlijnen.

Was dit artikel nuttig?