Helpcentrum

Waarom is de door mij gemelde beoordeling niet verwijderd?

We vertrouwen op onze leden, zowel eigenaren als reizigers, om problemen te helpen identificeren. Indien een door u gemelde beoordeling in strijd is met onze richtlijnen of wij vaststellen dat hij ongepast is, verwijderen wij de beoordeling. Simpelweg niet akkoord gaan met de inhoud van de beoordeling is echter niet voldoende om het weghalen van de beoordeling te rechtvaardigen. TripAdvisor komt niet tussenbeide in geschillen over feiten.

Wij zijn ons ervan bewust dat elk verhaal twee kanten heeft en we willen graag dat onze leden ook uw verhaal horen. Wij raden u aan om een reactie op deze beoordeling in te dienen, als u dat nog niet heeft gedaan. Uw reactie zal direct onder de beoordeling verschijnen, zodat reizigers beide perspectieven kunnen lezen.

Lees voordat u uw reactie plaatst onze richtlijnen voor managementreacties zodat u zeker weet dat uw reactie wordt geplaatst.

Een managementreactie indienen

  1. Log in bij het Management Center.
  2. Klik in het hoofdmenu op ‘Beoordelingen’.
  3. Selecteer ‘Op een beoordeling reageren.’

 

Was dit artikel nuttig?